Категорії
ru ua

Котел газовый Baymak Sincap BYM-SE 24

ХІТ ПРОДАЖУ
Код товару: BYM-SE 24
Немає в наявності

Опис Котел газовый Baymak Sincap BYM-SE 24

Baymak є однією з провідних компаній в Туреччині, сфера її діяльності: виробництво опалювальних систем, насосного обладнання, кондиціонування повітря. Компанія завжди прагне зробити продукцію з використанням високих технологій та якісних комплектуючих.
 
 Baymak довів свою якість і надійність, отримуючи міжнародні і місцеві сертифікати якості, в 2013 став членом BDR Thermea.
 
 Основні завдання Baymak - це виробництво надійного, високотехнологічного і доступного за ціною обладнання, яке буде відповідати очікуванням клієнтів на максимальному рівні.
 
Котел призначений для нагріву води не вище температури кипіння при атмосферному тиску. Він підключається до системи опалення і до системи приготування гарячої води відповідно до його характеристиками і потужністю.
 
ГАЗОВИЙ турбований котел Baymak Sincap BYM-SE 24
 
Електронна система управління котлом забезпечена функцією захисту від замерзання в режимі опалення, яка при зниженні температури води, що подається в систему опалення, до величини менше 5 ° C запалює головну пальник і підтримує її запаленою до тих пір, поки ця температура не досягне 10 ° C. захист від замерзання контуру ГВП активується якщо датчик ГВП покаже температуру нижче 8 ° C, пальник включиться поки температура не досягне 35 ° C.
 
Функція захисту від замерзання працює якщо:
  • котел має електричне живлення;
  • газовий кран відкритий і на котел подається газ;
  • тиск в системі опалення відповідає заданій величині;
  • котел не заблокований

Характеристики Котел газовый Baymak Sincap BYM-SE 24

Количество контуров Двоконтурний
Вес 30,5 кг
Страна производитель Туреччина
Габариты внешнего блока 410х295х700 мм
Тепловая мощность кВт 24 кВт
Дополнительная информация ККД% -93. Макс.отапліваемая площа: 240 м2. Діапазон регулювання потужності: 9,2-24 кВт. Ємність розширювального бака: 7л. Макс.проізводітельность контуру ГВП: 10,7 л / хв. Діаметр димоходу: 60 / 100мм

Котел газовый Baymak Sincap BYM-SE 24 вiдгуки

Написати вiдгук


Оцiнка: 1           5

Введіть код, вказаний на зображенні: