Категорії
ru ua

Котел газовий ATON Atmo 10Е

Код товару: Atmo 10E
8 020 грн
В наявності

Опис Котел газовий ATON Atmo 10Е

Газовий котел ATON Atmo 10Е це димохідний котел з відкритою камерою згоряння. Призначений для опалення та гарячого водопостачання. Регулювання і захист від витоку газу проводиться за допомогою газового блоку HONEYWELL (Німеччина). Забезпечує економію газу і продовжує термін служби котла.
 
Розміщення приладу проводиться в котельних приміщеннях або місцях віддалених від тривалого перебування людей. Газовий котел ATON Atmo 10Е використовується використовується у відкритих і закритих системах з природною або примусовою циркуляцією теплоносія.
 
Котел газовий ATON Atmo 10Е здатний забезпечити теплом приміщення до 100 метрів квадратних, при належному утепленні стін приміщення. А це означає, що ATON Atmo 10Е може бути використаний для обігріву складських, офісних, фабричних та інших робочих приміщень, які мають велику площу для обігріву.
 
Правильний підбір газового котла сприяє економії грошових коштів споживача. По-цьому рекомендовано звертатися до авторизованих точках продажів опалювального обладнання ТМ Атон, а саме у нас Ви можете отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію дипломованого фахівця.

Характеристики Котел газовий ATON Atmo 10Е

Максимальный расход газа 1,1 куб. м/ч
Материал теплообменника Сталь
Тип дымохода Димохідний (природна тяга)
Вес 45 кг
Мощность 10 кВт
Размеры (ШхВхД) 32,4х75,4х56,5 см
Коэффициент полезного действия 90 %
Тип Конвекційний (опалювальний)
Тип камеры сгорания Відкритого типу
Тип розжига П'єзоелектричний (кнопкою)
Установка На підлогу

Котел газовий ATON Atmo 10Е вiдгуки

Написати вiдгук


Оцiнка: 1           5

Введіть код, вказаний на зображенні: