Категорії

Зверніть увагу! У зв'язку з нестабільним курсом валют актуальні ціни, будь ласка, уточнюйте по телефону

ru ua

Котел твердопаливний опалювальний Донтерм DTM СТАНДАРТ 13

Код товару: ДТМ СТАНДАРТ 13
11 248 грн
Під замовлення

Опис Котел твердопаливний опалювальний Донтерм DTM СТАНДАРТ 13

Котел твердопаливний опалювальний Донтерм DTM СТАНДАРТ 13 -це один з представників модельної лінійки твердопаливних котлів компанії Донтерм. Відносно молода компанія але вже широко відома як на Україні так і в країнах ближнього зарубіжжя. Популярність продукції компанії Донтерм полягає в використанні якісної сировини і новітніх конструкторських розробок.
 
Твердопаливний котел ДОНТЕРМ ДТМ СТАНДАРТ 13 виготовлений для обігріву приватних і громадських приміщень комерційного та некомерційного використання. Корпус твердопаливний котел ДОНТЕРМ ДТМ СТАНДАРТ 13 виготовлений з жароміцної-котельної сталі товщиною 3 мм, а колосники з круглих труб по яких циркулює вода. Дверцята ущільнені стійким до вогню керамічним шнуром, що робить котел герметичним і запобігає потраплянню продуктів горіння твердого палива. Модернізоване вікно подачі палива твердопаливний котел ДОНТЕРМ ДТМ СТАНДАРТ 13 дає можливість легко завантажувати сипучі види палива такі як вугілля, тріска, тирса. Місткість топки збільшена в порівнянні з аналогічними моделями конкурентів що дозволяє вміщати дрова великих розмірів, так як на сьогодні це найбільш поширений ресурс для обігріву. В даному сталевому котлі теплоізольовані не тільки стінки а й дверцята що підвищує його ефективність до 80%.
 
Даний котел є гарною альтернативою газовому або електричному котла якщо підключити його як резервний або як основне джерело тепла. Твердопаливний котел використовується як в самопливної відкритій системі так і під тиском в закритій системі.
 
Конструкторські особливості:
 
  • Котлова жароміцний сталь стандарту EN 10028 товщиною 3 мм.
  • Використання якісного імпортного утеплювача мінімізує тепловтрати, а роботу котла тихою і комфортною.
  • Збільшена топка на 31% дає можливість завантаження габаритного палива такого як дрова - найбільш поширеного серед користувачів.
  • Ущільнювальний шнур з кераміки запобігає потраплянню газів в паливне приміщення.
  • Можливість підключення механічної незалежній автоматики підвищує ефективність на 15-20% і економію палива на 10%.
  • Передбачена можливість установки електронної автоматики разом з вентилятором-Равлик що розширює асортимент палива і підвищує ефективність до 40%.

Характеристики Котел твердопаливний опалювальний Донтерм DTM СТАНДАРТ 13

Материал теплообменника Сталь
Отапливаема площадь м2 130 м²
Вес 88 кг
Мощность 13 кВт
Размеры (ШхВхД) 51х84х62 см
Коэффициент полезного действия 80%
Диаметр дымохода 150 мм
Тип розжига Ручной (подпал)
Управление Механическое

Котел твердопаливний опалювальний Донтерм DTM СТАНДАРТ 13 вiдгуки

Написати вiдгук


Оцiнка: 1           5

Введіть код, вказаний на зображенні: