Категорії
ru ua

Насос 15WBX-9 для підвищення тиску Насоси + Обладнання

Код товару: 217825
1 343 грн
В наявності

Опис Насос 15WBX-9 для підвищення тиску Насоси + Обладнання

Насос для підвищення тиску Насоси Плюс Обладнання 15WBX-9 це підвищує тиск прилад в системах водопостачання будинків, дач і квартир. Особлива конструкція дає можливість працювати в рідини містить газ або повітря. Відмінно підвищує тиск при малій об'ємної подачі що дає можливість економно працювати водогрійних приладів.

Даний насос працює в воді або рідини схожою на воду по щільності з частинками розміром 0,05 мм і щільністю не більше 20 г / м3. Робоча температура при цьому не повинна перевищувати 40 градусів Цельсія. При роботі створюватися максимальний робочий тиск в 6 Бар.

Особливості конструкції насоса 15WBX-9

Полягає в тому що він виконаний моноблоком з одним робочим колесом виготовленим з латуні. Ведучий вал робиться з нержавійки. Так само насос забезпечується датчиком протоку води, тобто він включається при потребі, а не працює постійно.

Двигун насоса закритого типу з зовнішньої вентиляцією розганяється до 2849 об / хв і працює від мережі 220 В. Ступінь захисту від ураження струмом IP 44, так само електромотор оснащений датчиком захисту від перевантажень з можливістю автоматично перезапускати.

Купити насос для підвищення тиску Насоси Плюс Обладнання 15WBX-9 за вигідною ціною з доставкою Біла Церква, Київ, Черкаси, Тараща, Кагарлик і по всій Україні.

Характеристики Насос 15WBX-9 для підвищення тиску Насоси + Обладнання

Вес 2,75 кг
Мощность 0,09 кВт
Питание 220/230 В
Страна производитель Китай
Диаметр разъема соединения 1/2"
Допустимая температура жидкости до +40°C
Допустимая температура окружающей среды до +40°C
Качество воды Чистая
Максимальный напор 9 м
Производительность 16 л/мин

Насос 15WBX-9 для підвищення тиску Насоси + Обладнання вiдгуки

Написати вiдгук


Оцiнка: 1           5

Введіть код, вказаний на зображенні: